Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Енергоефективність та енергозбереження від AkvilonPro.

Енергоефективність та енергозбереження від AkvilonPro.

Розробка програми підвищення рівня енергозбереження є основою підвищення енергоефективності будівлі або підприємства.

Для розробки такої програми оцінюються всі чинники які впливають на споживання енергоресурсів. Після цього складається план дій з оцінкою впливу і термінами окупності заходів. Розташування пунктів по черговості виконання походить від найбільш ефективного і швидко окупається до найменш раціонального або має найдовший термін повернення інвестицій.

Програма з енергозбереження та покращення енергоефективності складається з наступних пунктів:

Збір даних по всіх місцях енергоспоживання за попередні періоди (споживання електроенергії, газу, теплової енергії) або розрахунок цих даних.

Оціночні дані по будівлі після проведення енергоаудиту (відповідність нормам енергоспоживання, основні проблеми ...);

Розділ по скороченню споживання газу складається із заходів щодо ремонту обладнання або його заміні, роботи з балансування та налаштування систем, установка додаткової автоматики і систем управління, заходи з утеплення трубопроводів і огороджувальних конструкцій для вже існуючих будівель; Або вибір найбільш економічних рішень для будівель які проектуються.

Для скорочення електроспоживання проводиться заміна освітлювальних приладів на LED світильники, для автоматичного керування включенням-виключенням освітлення можлива установка датчиків руху і датчиків освітленості, встановлення та налаштування частотних регуляторів на насоси або обладнання (при роботі на підприємствах); При розробці розділу енергоефективність в складі проектної документації ці рішення вносяться за замовчуванням.

Заходи щодо скорочення теплоспоживання, якщо будівля або підприємство підключено до системи центрального теплопостачання. Для цього планується проведення робіт по утепленню огороджувальних конструкцій; герметизація нещільності в стінах, схилах, приляганнях; заміна вікон та дверей на енергоефективні; установка систем рекуперації теплової енергії у вентиляційній системі;

Для підприємств в програму підвищення енергоефективності включаються рішення по використанню вторинної енергії; для агрокомплексов вивчається можливість використання відходів виробництва для виробництва теплової енергії а також можливість когенерації;

Оцінюється можливість установки систем використання альтернативної енергії (фотоелектрика, геліосистеми, теплові насоси)

Комплексно оцінюються витрати на обслуговування планованих систем;

У перерахованих розділах оцінюється можливості залучення позикових коштів або кредитів на реалізацію заходів. У заключному розділі комплексно оцінюється вплив заходів по підвищенню енергоефективності а також складається баланс наявних ресурсів і комплексна діаграма планованої економії.

Якщо ви плануєте проектувати і будувати будинок з нуля то енергоефективність рішень та енергозбереження є наріжним каменем навколо якого узгоджуються всі рішення. В ідеальному будинку нам потрібно отримати максимальний комфорт мешканців та максимальну енергоефективність. Як еталон енергозбереження та енергоефективних рішень ми розглядаємо пасивний будинку. А якщо дивитися на будинок через призму комфорту та екології то радар активного будинку нам в цьому дуже допоможе. Активний будинок має дев'ять оціночних параметрів якості:

  1.  Освітленість в будинку природним світлом як критерій здорового мікроклімату і візуального комфорту.  
  2.  Комфортна температура взимку і влітку 
  3.  Якість свіжого повітря під час експлуатації, СО2 і чистота  
  4.  Мінімальне споживання енергії на всі потреби 
  5.  Використання відновлюваних істочнікор енергії, сонце і вітер
  6.  Мінімальні викиди СО вчасно експлуатації
  7.  Екологічність використовуваних матеріалів і вуглецевий слід від прийнятих конструктивних рішень
  8.  Використання матеріалів з вторинної переробки, і матеріалів з можливістю повторного використання
  9.  Мінімальне використання води придатної для пиття.

Active House Radar покаже нам на скільки ці параметри близькі до ідеалу в вашому домі.

Якщо Вас зацікавило питання складання чіткого плану дій щодо поліпшення енергоефективності та енергозбереження готового будинку або розробка проекту для нового то Ви можете звернутися до нас через форму зворотного зв'язку або за тел: +380503582282 (Viber), +380975153839 (Telegram)

Керівник відділу енергозбереження Бірюкович Павло

  

С повагою керівник

відділу енергоефективності AkvilonPro

Бірюкович Павло

[email protected]

Енергоефективність, енергозбереження та ціни на наші послуги з будівництва, проектування дивись ТУТ

Дізнатися про всі наші роботи з будівництва та проектування можна тут