Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Стильний ремонт в ''убитій'' квартирі

Дизайн проект старої квартири

  1. Квартира не знала ремонту років тридцять, з усіма витікаючими наслідками: іржавими трубами і електропроводкою, що горить, провислими дерев'яними перекриттями і штукатуркою, що відшарувалася на стелі. Маленькі прохідні кімнатки, звивистий і темний передпокій, мікроскопічний туалет і ванна доповнювали картину. Можна залишити квартиру, розташовану в старовинному будинку, в самому центрі Києва у такому вигляді? Нові хазяї однозначно вирішили - ні!

План квартири до ремонту

2. Як зробити цю квартиру просторою, передбачити місце для кабінету і комори, помістити в санвузлі повний комплект сантехнічного устаткування? Для вирішення цих завдань знадобився архітектор. Думка, що архітектор, увійшовши до квартири і окинувши її орлиним поглядом, відразу видасть правильне рішення, найчастіше не відповідає дійсності. У нашому випадку в справу пішов п'ятий варіант. 

План квартири ухвалений замовником та здійснений будівельниками

3. Вітальню, кухню і передпокій об'єднали, дещо зменшивши спальню. Зорово відокремила простір вітальні від передпокою багатофункціональна перегородка. На ній, з боку вітальні, розмістилися скляні полички для дорогих хазяям сувенірів. Передпокій не великий і тому, для економії місця, прямо в перегородці влаштована шафа для верхнього одягу (див. план квартири).

Вітальня

4. У протилежному від спальні торці квартири розмістилися кухня і великий санвузол. Завдяки високим стелям (3,85 м) над кухнею і санвузлом вдалося помістити антресоль 

Кухня

5. Кухня має мінімальні розміри. Проте, завдяки точному розрахунку архітектора, там помістився повний набір кухонного устаткування: великий холодильник, газова плита з витягом, миття, обробний стіл і шафки для посуду. 

План антресолі

6. Робочий кабінет, архітектор помістив на антресолі. Там стоїть комп'ютерний стіл і крісло. Враховуючи дефіцит корисної площі, гардероб для сезонного одягу, розмістили там же. 

антресоль

7. На антресоль ведуть сходи з передпокою. Сходи дещо крутуваті, що викликано дефіцитом місця, але зручні, оскільки відповідають усім ергономічним вимогам. Основа сходів виготовлена з сосни, східці - дубові. Обрамляють антресоль оригінальні поручні. У підвісну стелю над передпокоєм вбудовані точкові світильники. Підвісна стеля - криволінійних контурів, підкреслює розділення простору на функціональні зони. 

Санвузол

8. Під антресоллю розташований санвузол. Завдяки раціональному використанню кожного квадратного сантиметра в санвузлі вдалося розмістити: ванну, пральну машину, раковину, унітаз і биде. Ванна може бути ізольована напівпрозорою розсувною шторкою. У виступі, за сушилкою для рушників, сховані каналізаційні і водопровідні труби і вентиляційний короб. 

Так вітальня виглядає з антресолі

9. Так вітальня виглядає з антресолі. Розсувні двері, у японському стилі, ведуть в спальню. Дубовий, укладений "палубою" паркет, гармоніює з малюнком дверей, об'єднує простір вітальні і спальні.

Спальня

10. Спальню залишили на старому місці в глибині квартири. Ядро композиції - ніша над ліжком. У центрі ніші висітиме картина. Справа - двері на балкон. Стіни обклеєні вініловими шпалерами, ніша забарвлена в теракотовий колір. Колірна гамма витримана в спокійних теплих тонах. Назвати стиль квартири, одним словом досить важко. Комусь бачаться японські мотиви, комусь сучасний модернізм. Але цей стиль сподобався замовникам, що означає, своє завдання архітектор виконав. Реалізували задуми архітектора наші будівельники

У чому особливість цього ремонту?

  • Квартира знаходилася на четвертому поверсі. При висоті стель 3,85 це відповідає шостому поверху сучасного будинку. Ліфта немає, під вікнами коштують іномарки. Вручну було спущено двадцять чотири тонни сміття і підняті більше двох десятків тонн матеріалів.
  • Були демонтовані усі перегородки.
  • Була знята стара підлога, прибрані тонни сміття між балками. Потім старі, але міцні і екологічно чисті балки посилили і вирівняли перекриття.

При цьому слід врахувати, що знизу живуть сусіди, а перекриття - дерев'яне.

Крім того:

  • Із стін і стель була збита уся стара штукатурка. Стіни і стеля вирівнюються під "0".
  • Стеля над антресоллю максимально притиснули до балок перекриття, а підлогу в кухні опустили на 5 см Це дозволило отримати допустиму висоту в санвузлі і на антресолі.
  • Замінили усі труби, проводку.
  • І, нарешті, виконали: малярні і паркетні роботи, встановили вікна і двері, а також багато всяких, на перший погляд не помітних робіт. (гіпсокартонних і столярних, зварювальних і сантехнічних та ін.)

Висновок.

Без точних креслень розроблених архітектором, грамотного виконроба - будівельника, що координує роботу сантехніків і електриків, малярів і паркетників, досвідчених постачальників такий ремонт не варто і починати.

Деталі про склад дизайн проекту читай тут—>

Післямова.

Що цікаво, до ремонту площа квартири була 78 м2, після - стала 88 м2.

Навіть якщо Ваша квартира і не настільки убита звертайтеся до нас з будь-якими питаннями що стосуються ремонту. Ми спробуємо Вам допомогти.

ОЛЕНА КАЗАКЕВИЧ
ОЛЕНА КАЗАКЕВИЧ
Експерт по дизайну та узаконенню

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту