Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Дизайн інтер'єру в комплексі '' Покровський посад'' варіант 2

Сучасний дизайн інтер'єру квартири

Сказати, що у багатоквартирних будинках непродумані планування - нічого не сказати. Але з даною квартирою нам пощастило. При переплануванні "рухалися" тільки перегородки, всі важливі комунікаційні вузли залишилися на своїх місцях, що істотно скоротило бюджет майбутнього ремонту.

обмірний план для дизайн проекту квартири

схема планувальних рішень дизайну квартири

Перетікання простору з передпокою в кухню-вітальню вирішено максимально нейтрально. Тут розміщується велика шафа з глянсового МДФ з системою відкривання дверей TIP-ON (що дозволило відмовитися від ручок), який ''маскується'' під спільне рішення передпокою. 

дизайн передпокою квартири

У цій квартирі найбільш правильним рішенням було ''витягнути'' кухню до вітальні. На місці кухні організувалася простора комора, що дозволило звільнити кухню від непотрібних деталей. У підсумку, вона стала доповненням вітальні з каміном, де вечорами збирається вся родина.

дизайн інтер'єру кухні-вітальні

дизайн проект вітальні

дизайн вітальні

Спальня вирішена дуже контрастно, незважаючи на стіни спокійних відтінків. Яскраве ліжко на тлі глибокої темно-синьої стіни стала основним її акцентом.

Декоративна венеціанська штукатурка виглядає дуже несподівано в сучасному інтер'єрі і підкреслює статус її господарів. Навісні полиці також можуть виконувати функцію місця для роботи за ноутбуком, а в "неробочий" час стають відмінним декоративно-функціональним елементом.

проект дизайну вітальні

дизайн проект спальні

Дитяча кімната залишилася шануючи аскетичною. Вона виглядає яскравою тільки за рахунок функціонально-необхідних нестандартних рішень і її наповнення. У дитячій як ніде необхідно багато місця для зберігання речей, в даному випадку це навісні антресолі і полиці. Доступ до них можливий завдяки сходах на рейках. Також місця для зберігання передбачені в подіумі, який проходить уздовж 3-х стін.

дизайн дитячої

проект дизайну дитячої

Санузлы в квартире решены абсолютно по-разному: гостевой - яркий за счет желтой мозаики в комбинации с черной плиткой и деревянной скамьей в душевой; хозяйский - спокойный и умиротворяющий, в нем можно провести вечность, благодаря его монохромности и нейтральности.

дизайн проект ванної кімнати

інтер'єр квартири

інтер'єр санвузла

сучасний інтер'єр

Ще про дизайн проекти читай ТУТ

ОЛЕНА КАЗАКЕВИЧ
ОЛЕНА КАЗАКЕВИЧ
Експерт по дизайну та узаконенню

Залиште Ваш комментар

(will not be shared)

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту