Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

Дизайн інтер'єру або навіщо потрібний дизайн проект.

дизайн квартири київ

Ваш будинок є основой вашого комфорту та внутрішнього стану. Тому той дизайн інтер'єру, який ви створюєте на стадії будівництва або ремонту, може або надихати вас на нові досягнення або навпаки перетворити кожен день в боротьбу з серістю.
Необхідно враховувати не тільки візуальну складову а і зручність кожного елемента при експлуатації. Наші архітектори створюють рішення, які збалансовані і візуально, і архітектурно. Адже при створенні ідеального дизайну немає місця неуважності.

При розробці дизайну інтер'єру гарний архітектор повинен бути не тільки фахівцем в галузі архітектури та і трохи телепатом. Адже іноді саме складне це дізнатись, що дійсно потрібно клієнту. І тут важливу роль грає досвід. Різні формы, разные місця, різне цілове призначення. Все це і створює той образ, який буде ідеальним для вас.

Робота з дизайнером розділяється на кілька етапів:

1. Вибір загальної концепції дизайну інтер'єру, призначення та стилістика приміщень. На цьому етапі ми можемо запропонувати вибір з декількох експертів у дизайні. Кожен спеціаліст має свій унікальний рукопис і прихильність до різноманітних кольорових рішень, фактур і типових обєктів.

2. Після того, як ми визначилися з концепцією вироблених планових рішень, вибираємо розміри та розміщення меблів, сантехприладів.

3. На цьому відрізку роботи будуються візуальні зображення дизайну інтер'єру. Тут студія дизайну повинна досягти повної гармонії з вашим серцем і очима. Саме зараз створюється дух всього житла. Після того як вам і нам все сподобається, ми переходимо до заключного етапу.

4. Виготовлення робочих креслень для будівельників. Тут враховуються всі розміри. Точне розташування сантехніки та її габариты. Розміщення світильників та розеток і тд.

Бажаємо зауважити, що ціни на створення індивідуальних дизайнерських рішень у нас лояльні та вражаючі майстри.

Дизайн інтер'єру будинку, квартири, офісу - дизайн студії AkvilonPro

дизайн інтер'єра

Робота з дизайнерами - це не розкіш, а розумне вкладання у ваш майбутній будинок.  Дизайн-проект інтер'єру під час ремонту, необхідний також, як архітектурний проект при будівлі будинку. Студія дизайну інтер'єру в Києві має перевагу в тому, що може запропонувати вам вибір робота кількох досвідчених архітекторів для вибору.

Це допоможе в практиці уникнути багатьох "підводних каменів" у вигляді послідовності робіт та великої кількості переробки. & nbsp;

Досвідчений дизайнер, знаючи матеріали, меблі і обладнання, завжди вибере  оптимальний варіант комплектації для будьякого бюджета. Адже спеціаліст завжди знайде альтернативне рішення проблеми. Як правило, дизайн-проект містить ряд малюнків, необхідних для прокладки комунікацій: - план з розміщенням сантехнічного обладнання - схему розміщення опалювальних приладів та теплої підлоги схеми кондиціонування - схему освітлення та розміщення електроводів 

Своєчасна наявність цих документів допоможе уникнути зайвої роботи на ділянках монтажу тих чи інших елементов. Тем самим заощадить ваші час і кошти на будматеріали, а також вартість робіт. Здавалося б дрібниця, але витрати на виправлення помилок, навіть  незначних, перевищать вартість дизайн-проекту. А скільки таких дрібниць "вилазить" в процесі ремонтних робіт? Зауважимо, ми розглянули тільки фінансову частину питання. Навіть важко уявити, скільки часу і нервових клітин буде витрачено при непродуманому плані дій і неузгодженості робіт фахівців. Співпрацюючи з грамотним дизайнером, ви отримуєте не просто листи з кресленнями, а зекономлені час, кошти і впевненість в тому, що ваш будинок і в житті буде також хороший, як, затверджений вами проект.

Дизайн студія компанії AkvilonPro має більше 20 років досвіду створення гарних та функціональних інтер'єрів.

Інформацію про замовлення і доставку проектів і обладнання дивись ТУТ

Дізнатися про всі наші послуги з будівництва та проектування можна тут