Відвідуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання нами cookie, щоб аналізувати та генерувати контент і рекламу з урахуванням ваших інтересів. Використання цього веб-сайту означає, що Ви погоджуєтеся з ним.

ВСЕ ДЛЯ
БУДІВНИЦТВА
ЕНЕРГО-
ЕФЕКТИВНИХ
БУДИНКІВ AkvilonPro

Категорії проектів

Більше 300 готових проектів будинків на будь-який смак
Бірюкович Олексій
у СЕРТИФІКОВАНИЙ АРХІТЕКТОР.
Бірюкович Павло
фахівець по інженерним системам, ІНЖЕНЕР
БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
наших фахівців з питань будівництва та інженерних систем

Чому вам вигідно звертатися до нас?

Продаємо готові проекти котеджів власного виробництва
Виконуємо індивідуальне проектування
Виконуємо проектування реконструкції будинків
Проектуємо будинки на існуючих фундаментах
Виконуємо дизайн проекти інтер'єрів
Коригуємо імпортні проекти з урахуванням вітчизняних матеріалів
Консультуємо з питань будівництва та ремонту
ПОНАД 300 виконаних проектів будинків і їх кількість постійно росте
Дивитися всі проекти

Типові та індивідуальні проекти будинків і котеджів від архітектора Бирюковича Олексія

 

Спроектуємо і побудуємо будинок вашої мрії

Готові проекти будинків і котеджів від архітектора Бирюковича ОлексіяКомпанія AkvilonPro ™ проектує будинки, інженерні системи та організовує будівництво. AkvilonPro ™ працює на ринку з 2001 року і за цей час ми спроектували понад 400 будинків. Площа будинків які ми проектуємо від 30 до 500 м2. Можливості компанії дозволяють при необхідності створювати проект всього лише за один день. Вам залишиться тільки втілити його в життя, з чим ми готові допомогти.

Проконсультуємо з будь-яких питань будівництва нових будинків і реконструкції вже існуючих. Наша компанія допоможе вам у створенні або ремонті будинку і також врахує максимільну кількість ваших побажаннь. Індивідуальне проектування веде особисто наш головний архітектор Олексій. Сучасні будівлі можуть бути в один поверх або мати гараж. Все залежить від умов та обмежень а також побажань замовника.

Ми стурбовані екологічною ситуацією в світі і у нас є рішення цієї проблеми. Будинок повинен бути не тільки красивим і надійним, важливо зберігати природу. AkvilonPro ™ спроектує котедж, який подбає про навколишнє середовище.

Компанія AkvilonPro ™ проектує екологічні пасивні і активні будинку. Пасивний будинок для активних людей. Його особливість в мінімальному енергоспоживанні. Це дозволить поліпшити екологічну ситуацію і зменшити витрати на утримання будинку. Активний будинок сам виробляє енергію для свого забезпечення. Більш того, активний будинок може забезпечити енергією не тільки себе, але і гостьовий будинок і навіть баню. Ці типи будинків дозволяють максимально зберігати енергію будинку.

Будинки поєднують в собі тепло, комфорт, надійність і затишок.
AkvilonPro ™ допомагає в проектуванні унікальних котеджів на будь-який смак і під будь-які запити. Розмір котеджу ви так само вибираєте самі. Надаємо проекти будинків від 50 до 300 квадратних метрів. Наші проекти прості в будівництві і укомплектовані повним пакетом документів.

Завдяки простому, лаконічному і раціональному плануванні в будинку, ви відчуєте всю любов і турботу компанії AkvilonPro ™. Функціональна організація простору зробить ваш будинок світлим, просторим, красивим, міцним і затишним.

У ТОВ «Аквілон» є ліцензія на виконання проектних робіт і обов'язковий сертифікат архітектора. Ми розробляємо проекти інженерних систем і допомагаємо з їх здійсненням.

 

Чому ж ви повинні вибрати саме нас?

 

Ми продаємо готові проекти котеджів тільки власного виробництва. Вам не потрібно винаходити щось, ми зробимо це за вас і надамо індивідуальний проект. Крім того, ми детально описуємо кожен проект, що значно спрощує їх втілення в життя.

Компанія AkvilonPro ™ допоможе скорегувати імпортні проекти. Ми враховуємо матеріали, які випускають вітчизняні заводи ЗБК.

Якщо раптом у вашого майбутнього будинку вже є фундамент, але все ще немає проекту, то наша компанія це те, що вам потрібно. Ми проектуємо будинки для вже існуючих фундаментів, а це значить, що вам не доведеться нічого додатково руйнувати і будувати заново.

На офіційному сайті ви знайдете виключно наші проекти. Їх кількість постійно збільшується. Ви можете вибрати вподобані проект, а ми доопрацюємо його спеціально під вас.

Компанія AkvilonPro ™ допоможе з внутрішнім облаштуванням будинку вашої мрії. Наші дизайнери розроблять проект інтер'єру, який буде відповідати вашим потребам і вподобанням. Будинок - це не просто фортеця, будинок - це місце сили, створене виключно для вашої родини. Ми готові втілити в життя ваші ідеї.

Вам важливо побачити будинок своїми очима перед вибором підрядника для створення проекту? Будинки, побудовані за нашими проектами, ви можете зустріти по усій Україні. Ми надаємо проекти навіть в найвіддаленіші точки світу.

Під час створення проектів ми враховуємо ваші уподобання. У нас є можливості для реалізації проектів для великих сімей. Діти - це величезне щастя. Створення будинку для них потребує окремої уваги. Необхідний простір для ігор, місце для особистого простору і безпеку для спокою батьків. При цьому діти швидко ростуть, а батьки хочуть, щоб дитячі кімнати доставляли дітям радість навіть через час. Ми готові створити проект, який буде об'єднувати все необхідне для дітей і який точно сподобається батькам. Сімейні цінності є пріоритетними для компанії AkvilonPro ™.

 

Проекти будинків Аквілон - кожному свій будинок

 

Вам хочеться, щоб ваш будинок відображав ваші ідеї і виділявся серед інших? Ви вкладаєте свою душу в будівництво і мрієте, щоб ваш будинок був винятковим і особливим? Ви дбаєте про деталі? Ми поділяємо ваші погляди на проектування будинку і прагнемо створювати будинки, які будуть ідеально підходити їхньому майбутньому власнику.

Проектування будинків - це філософія AkvilonPro ™. Ми не змінюємо своїх принципів з 2001 року і готові підтвердити свою надійність і стабільність діями.

Замовити готовий проект будинку ви можете звернувшись до нас за телефонами, написавши в форму зворотного зв'язку або на сторінку в Facebook

Ми будемо раді подружитися з вами на Facebook.