главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Продовжимо життя каркасного будинку

Продлим жизнь каркасного дома

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Бирюкович Павел,

консультант по энергоэкономичному строительству

Бирюкович Павел. Специалист по энергосберегающему строительству.

 

 

 

 

 

 

Прийнято думати що використати каркасний будинок можна в середньому 50 років. Хочете довше? У розвинених країнах всюди зустрічаються каркасні будинки яким більше 100 років. Давайте розглянемо, як цього добитися. Існує два типи каркасних будинків : каркасні будинки фабричного виготовлення(складання здійснюється на місці), і каркасні будинки індивідуального виготовлення(панелі монтуються на місці).

Принципи довголіття (стійкості)

Для того, щоб каркасний будинок служив довго, треба додавати для цього зусилля і під час будівництва, і під час експлуатації.

Основою вдалого будинку є фундамент, причому важливо враховувати який ґрунт поверхні, міру вологості, чи є присутнім нахил. Від того, який будинок ви вирішили побудувати, залежатиме, який фундамент вам треба робити. Так, наприклад одноповерховий будинок передбачає бетонну подушку, якщо поверхів більше, то використовують стрічковий фундамент.

фундамент каркасного дома

Окрім фундаменту важливу роль грає каркас стін — це можна сказати скелет вашого будинку, а відповідно економити на нім не можна. Як правило для каркасного будинку рекомендують міцну деревину хвойних. Важлива міра вологості дерева (не більше 18%). Пиломатеріали радимо обробляти антисептиком. Деревину захищаємо від опадів, оскільки гнилий каркас довго не прослужить.

каркас стен каркасного дома

Наступним важливим моментом є обшивка стін. Тут необхідно дотримуватися технології гідро і пароізоляції. Оскільки волога, потрапляючи в структуру будинку сприяє псуванню каркаса, що веде за собою появу грибка, осідання утеплювача.

Вентиляція каркасного будинку схожа з вентиляцією в цегляному будинку. Від підвищеної вологості в кухні і санвузлах врятує примусова вентиляція. Систему повітрообміну можна купити готову(дорожчання будови на 1500-2000 у.о.) а можна замовити індивідуально. Є фірми, які спеціалізуються на установці і обслуговуванні вентиляційних установок. Система вентиляції з рекуперацією тепла не лише підвищить комфорт проживання у будинку але і заощадить ваші гроші.

Вентиляция каркасного дома

Що стосується модульних(фабричних) систем, то вони відрізняються від інших каркасних будинків тим, що фірма-виробник панелей відповідає за їх якість(гарантія 5-10 років).

Будівництво каркасного будинку не є складним, але це зовсім не означає, що він поступається за якістю цегляній будові. Головне використати якісні матеріали і наслідувати технологію. Зате ремонт каркасного будинку обійдеться набагато дешевше, ніж відремонтувати цегляну будову.Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов