главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Робимо підлогу в ванній кімнаті

Делаем пол в ванной

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Не дивлячись на те, що під першим поверхом перекриття дерев'яні під ванною бажано мати бетонну підлогу. Тому після закінчення цоколя ми приступили до влаштування підлоги ванної.

Спочатку, в одній площині з поверхнею цоколя, на місці майбутньої ванної, ми виготовили плоску опалубку.

  плоска опалубка

 Рис. 1

Не забудьте передбачити в опалубці отвори для пропуску каналізаційних і водопровідних труб. У затверділому залізобетоні зробити це буде важко. Каркас у вигляді решітки з періодичної арматури

Рис.2

Після влаштування гідроізоляції по периметру ванної були встановлені бортики з дощок висотою 10 см, що відповідає товщині залізобетонної плити.

Усередині виготовили каркас у вигляді решітки 100х100 мм з періодичної арматури діаметром 10 мм. Арматурні стрижні пов'язані м'яким дротом товщиною 1-1,5 мм.

Готовий каркас необхідно підняти над опалубкою на 2 - 5 см. В якості підкладок можна використовувати осколки цегли або обрізки сталевих профілів для гіпсокартону. Сталева арматура повинна бути захищена знизу шаром бетону товщиною не менше 2 см.
Перед укладанням арматури опалубку бажано застелити поліетиленовою плівкою. Щоб плівка не порушувався під час бетонування, її слід закріпити цвяхами або пристрелити скобами за допомогою степлера.

Якщо опалубку не накрити плівкою, то через щілини буде витікати рідкий розчин з цементом і прискориться висихання бетону. Це значно знизить міцність бетонної плити.

Гільзи в які потім будуть вставлені водопровідні і каналізаційні труби

Рис.3

Під час бетонування необхідно закласти в бетон гільзи в які потім будуть вставлені водопровідні і каналізаційні труби. Для підлоги ванної знадобилося 0,6 м3 бетону М200.

Бетон готували в пропорції, на 1 відро цементу - 1,84 відра піску і 2,92 відра щебеню.

Свіжий бетон необхідно відразу накрити плівкою, для цього не обов'язково використовувати незбиране полотнище, можна використовувати і шматки.

 

Бетон необхідно відразу накрити плівкою

Рис.4

Для виготовлення підлоги нам потрібно:

1. Арматура діаметром 10 мм - 130м
2. Дріт в'язальний 1-1,5 мм
3. Цемент - 195 кг,
4. Пісок - 442кг (0,276 м3)
5. Щебінь фракції 5-20 - 655,2 кг (0,438 м3)

 

 

 Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов