главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Питання вибору : каркасний будинок або житло з брусу?

Вопрос выбора: каркасный дом или жилище из бруса?

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Дерев'яний будинок.

Останнім часом стало модним будувати або купувати дерев'яні будинки з бруса, тому що це екологічний матеріал, краса, індивідуальність. На цьому переваги бруса закінчуються. У людей, що не особливо розбираються в питанні, встає питання вибору : будівництво каркасних будинків або конструкція з цілісного бруса?

 

Порівняємо дерев'яний будинок з бруса з будівництвом каркасного будинку.

Давайте зараз ми проведемо невелике порівняння і розглянемо переваги і недоліки будівництва каркасних дерев'яних будинків і котеджів з бруса.

Ось список критеріїв, по яких буде зроблено оцінювання:

Естетичність.

Екологічність матеріалу.

Обробка.

Складність спорудження будинку.

Безпека.

Ціна.

Тож, приступимо:

Як показує практика,  дерев'яний будинок з бруса  виглядає, естетичніше, чим побудовані будинки з каркаса. Але не довго. Адже дерево чорніє і постійно потребує догляду. І буває що часу і грошей на підтримання ідеального вигляду не вистачає.

Дерев'яний будинок.

По «чистоті» матеріалу такі дерев'яні будинки однакові. Правда, є один нюанс: якщо будувати з клеєного бруса (брус, що має прямокутну геометричну форму), то екологічність трохи постраждає.

Після будівництва каркасного будинку вам знадобиться обробка, а будинку з бруса її немає, і як би, його відразу можна вводити в експлуатацію. Але це не так...через рік.брус може дати усадку, порепатися. Тому треба чекати доки брус висохне...

Склад стіни дерев'яного будинку з каркасу

Звідси можна зробити висновок, що часу на повне будівництво будинку з бруса піде менше, ніж на каркасний аналог, але це не так. Є деякі складнощі, які треба враховувати при спорудженні будинку з бруса.

Потрібна ідеальна вологість бруса, правильно запилювати і акуратно збирати таку конструкцію. Значить, потрібні висококваліфіковані робітники, які коштуватимуть чималих грошей. Тепловтрати через брус - досить великі, не дивлячись на його ''распіареність''. Велика кількість містків холоду із за специфіки вузлів, теж не дає плюсів брусу.  

высококвалифицированные рабочие

Якщо економічність, безпека і енергозбереження для вас над усе, то слід вибирати будівництво каркасного будинку.

Будова з бруса легко займиста, якщо її не обробити антипіреном, у будівництві каркасних будинків, у вигляді утеплювача, застосовується мінеральна вата, а вона сама по собі, дуже погано горить,  плюс обробка антипіренами ще сильніше зменшують вірогідність горіння.

Ну а що стосується ціни, то будинок з бруса буде набагато дорожчий, ніж каркасна технологія (мається на увазі Все - матеріал будинків, обробка, утеплення, комуникации + понт самого бруса).

Прийшов час підвести підсумки. Не можна сказати що Обидві технології по-своєму добрі. Будинок з бруса, незважаючи на усі свої принади, виключно естетичні, менш раціональний, в порівнянні з будівництвом каркасних будинків.

Погана теплоізоляція,

Сумнівна якість бруса (якість деревини покаже себе тільки через декілька років після використання).

Складність надійного ущільнення стиків між брусами (від чого взимку в зроблених з колод будинках часто відчуваються не дуже приємні протяги.)

Усихання конструкцій на 6-10% за перший рік (тому до обробки, установки вікон і дверей можна приступати тільки через рік після будівництва)

Зроблені з брусів стіни мають товщину 16-22 см, що недостатньо для нашого клімату. «К» дерев'яної стіни  200мм -  1,27, що нижче нормативу в 2,2 разу. (К - коефіцієнт теплопередачі)

і ще неміряна купа мінусів. 

 

сомнительное качество древесины

Якщо ви, все ще, віддаєте особисту перевагу будинку з бруса, а не будівництву каркасних будинків - те така будова для вас.

Ну а якщо якість, раціональність і економічність, наближеність до енергозбереження і пасивному будівництву про вас, то каркасний будинок – ідеальний варіант.

 

Бирюкович Павел. Специалист по энергосберегающему строительству.

Детальна стаття про порівняння матеріалів в тому числі і дерев'яний будинок  "З чого побудувати будинок - і як не шкодувати про це"

Телефони для консультацій
+38(044)223-94-06
logo kyivstar +38(097)515-38-39
logo-mts +38(050)358-22-82


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов