главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Питання вибору : каркасний будинок або житло з брусу?

Вопрос выбора: каркасный дом или жилище из бруса?

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Бирюкович Павел,

консультант по энергоэкономичному строительству

Бирюкович Павел. Специалист по энергосберегающему строительству.

 

 

 

 

 

 

Останнім часом стало модним будувати або купувати з бруса, тому що це екологічний матеріал, краса, індивідуальність. На цьому переваги бруса закінчуються. У людей, що не особливо розбираються в питанні, встає питання вибору : будівництво каркасних будинків або конструкція з цілісного бруса?

 

Порівняємо з брусом будівництво каркасного будинку.

Давайте зараз ми проведемо невелике порівняння і розглянемо достоїнства і недоліки будівництва каркасних будинків і котеджу з бруса.

Ось список критеріїв, по яких буде зроблено оцінювання:

Естетичність.

Екологічність матеріалу.

Обробка.

Складність спорудження будинку.

Безпека.

Ціна.

Тож, приступимо:

Як показує практика,  з бруса котеджі виглядають,не на багато, естетичніше, чим побудовані будинки з каркаса. За часту  людей, яких, цікавить краса будинку, вибирають будівництво з бруса.

Рациональность строительства каркасных домов

По «чистоті» матеріалу спорудження  однакові. Правда, є один нюанс: якщо будувати з клеєного бруса(брус, що має геометричну форму), то екологічність трохи постраждає.

Після будівництва каркасного будинку вам знадобиться обробка, а будинку з бруса немає, і як би, його відразу можна вводити в експлуатацію.Але це не так...через рік.брус може дати усадку, порепатися.по цьому треба чекати доки брус висохне...

Состав стены при строительстве каркасного дома

Звідси можна зробити висновок, що часу на повне будівництво будинку з бруса піде менше, ніж на каркасний аналог, але це не так. Є деякі складнощі, які треба враховувати при спорудженні будинку з бруса.

Потрібна ідеальна вологість бруса, правильно запилювати і акуратно збирати таку конструкцію. Значить, потрібні висококваліфіковані робітники, які коштуватимуть чималих грошей. Тепловтрати через брус - досить великі, не дивлячись на його ''распіареність''. Велика кількість містків холоду із за специфіки вузлів, теж не дає плюсів брусу.  

высококвалифицированные рабочие

Якщо економічність, безпека і енергозбереження для вас над усе, то слід вибирати будівництво каркасного будинку.

Будова з бруса легко займиста, якщо її не обробити антипіреном, у будівництві каркасних будинків, у вигляді утеплювача, застосовується мінеральна вата, а вона сама по собі, дуже погано горить,  плюс обробка антипіренами ще сильніше зменшують вірогідність горіння.

Ну а що стосується ціни, то будинок з бруса буде набагато дорожчий, ніж каркасна технологія(мається на увазі Все - матеріал будинків, обробка, утеплення, комуникации + понт самого бруса).

Прийшов час підвести підсумки. Не можна сказати що Обидва матеріали по-своєму хороші. Будинок з бруса, незважаючи на усі свої достоїнства виключно, естетичні, менш раціональний, в порівнянні з будівництвом каркасних будинків.

Погана теплоізоляція,

сумнівна якість бруса (якість деревини покаже себе тільки через декілька років після використання).

Складність надійного ущільнення стиків між колодами (від чого взимку в зроблених з колод будинках часто відчуваються не дуже приємні протяги.)

Усихання конструкцій на 6-10% за перший рік (тому до обробки, установці вікон і дверей можна приступати тільки через рік після будівництва)

Зроблені з колод стіни мають товщину 16-22 см, що недостатньо для нашого клімату. «К» дерев'яної стіни  200мм -  1,27, що нижче нормативу в 2,2 разу.(К - коефіцієнт теплопередачі)

і ще неміряна купа мінусів. 

 

сомнительное качество древесины

Якщо ви, все ще, віддаєте особисту перевагу будинку з бруса, а не будівництву каркасних домов- те така будова для вас.

Ну а якщо якість, раціональність і економічність, наближеність до енергозбереження і пасивному строительсту про вас, то каркасний будинок – ідеальний варіант.

 

Детальна стаття про порівняння матеріалів  "З чого побудувати будинок - і як не шкодувати про це"

Телефони для консультацій
+38(044)223-94-06
+38(044)258-28-26
logo kyivstar +38(097)261-57-97
logo-mts +38(050)358-22-82


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов