главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Скільки коштує побудувати будинок, або як розрахувати бюджет будівництва

Сколько стоит построить дом или как рассчитать бюджет строительства

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Скільки коштує побудувати будинок

як розрахувати бюджет

Замислюючи будівництво будинку, дуже поважно зрозуміти, в скільки обійдеться ця затія. При цьому, дуже важливий точний розрахунок. Адже, якщо на будівництво будинку не вистачить засобів, то проект доведеться заморозити. А це часто приводить до недострою. Тобто гроші будуть викинуті на вітер – не буде ні удома, ні виділених на нього засобів. Тому потрібно знати заздалегідь, скільки вартує побудувати будинок, щоб, при необхідності, знайди додаткові джерела фінансування або обмежитися будинком менших розмірів.

Від чтого залежить вартість будівництва

Спробуємо визначити, що впливає на кошторис будівництва будинку:

Рельєф ділянки. Якщо ділянка не рівна, або знаходитися на схилі горба те зрозуміло, що перед початком будівництва може потрібно попереднє вирівнювання ділянки, а це викличе додаткові витрати на роботи і оренду спецтехніки.

Властивості грунту. Грунти бувають різні, наприклад просідні, або з високим рівнем грунтових вод і тому подібне. Все це може зажадати пристрою спеціальних фундаментів, що так-же приведе до дорожчання будівництва. Детальніше про особливості різних грунтів сказано в статті«Властивості грунітв» 

Доступність ділянки. Ціна теж залежить від відстані до міста, складнощі під'їзду до ділянки впливає на ціну доставки будматеріалів.

Розмір будинку. Зрозуміло, що чим більше площа будинку який ви плануєте будувати, чим він буде дорожче. Визначити, якого розміру будувати будинок, вам допоможе стаття «Який будинок потрібний» 

Ціна проекту будинку. Вибираючи проект, слід врахувати, що готовий проект дешевше індивідуального, а якістю не гірше.

Вартість вживаних будівельних матеріалів.

Витрати на інженерні комунікації. Для прокладки газових мереж, підключення до електричних мереж або міського водопроводу необхідно замовляти технічні умови, робити спеціальний проект, залучати додаткові робочі сили.

Як видимий, кожен проект будівництва вимагає окремих розрахунків, адже на вартість впливає багато чинників.

Як визначити вартість будівництва

Визначити, ціну будівництва дозволяє кошторис. Кошторис це документ складається з розрахунку вартості робіт по будівництву і розрахунку кількості і вартості необхідних матеріалів. Як виглядає кошторис можна поглянути тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/stroitelstvo/Smeta.html

Перед початком будівництва складається кошторис на будівництво так званої «коробки» удома. «Коробка» це будинок без обробки, вікон, дверей і інженерних комунікацій. «Коробка» складається з фундаменту, стенів, перекриттів і крівлі.

Рахувати точну вартість обробки, до початку будівництва, немає сенсу. Вартість внутрішньою обробка будинків однакової площі може відрізнятися на порядок. За час будівництва коробки може змінитися як ціна матеріалів, так і ваші погляди на вартість внутрішньої обробки.

Скільки коштує побудувати будинок, розберемося на прикладах

Нами було складено величезну кількість кошторисів на будівництво будинків різної площі. Нижче наведені приклади вартості «коробок» декількох будинків різного розміру з різних матеріалів.

Вартість каркасних будинків по так званою «канадской» технології:

Невеликий одноповерховий будинок площею 30 м2 за проектом «Пролисок». Може використовуватися як гостьовий будинок або сауна. Будинок складається з кімнати відпочинку площею 14,8м2, кухні - 6,8м2, сауни — 3,2 м2, передбанника і санвузла. Ділянка для будівництва знаходилася в 15 км. від Києва.

Вартість будівництва по «канадської» технології

Ціна матеріалів 6,3 тис. доларів, вартість робіт - 5,5 тис. доларів . Вартість спорудження будинку включає пристрій стрічкового залізобетонного фундаменту, спорудження дерев'яного каркаса будинку з утеплювачем завтовшки 350 мм, перекриття з дерев'яних балок, скатну крівлю з металлочерепіци. Внутрішня обробка виконана з гипсокартона, зовнішня, - пінопласт з штукатуркою «короед». Загальна вартість склала 11,8 тис. доларів за станом на березень 2016 року.

Детальніше вивчити проект можно тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/do-100-m2/proekt-saraja-prolisok-30-m2.html.

Одноповерховий будинок загальною площею 76 м2, з терасою і навісом для авто за проектом «Коваль». Будинок складається з двох спалень площею 13,5 і 10,7 м2, кухні — 9,3м2, вітальні — 16,8 м2, санвузла і сауни. Будинок передбачалося використовувати як дачу цілорічного мешкання для сім'ї з 2-3 чоловік.

Одноповерховий будинок загальною площею 76 м2 ціна

Розрахунок вироблений з урахуванням того, що ділянка під будівництво знаходилася в 30 км. від Києва. Загальна вартість складає за цінами травня 2016 року 25,3 тис. доларів. Сюди увійшли витрати на будматеріали (13,6) і самі роботи (11,7). Будинок складається із залізобетонного фундаменту, стіни - дерев'яний каркас з утеплювачем, дерев'яні перекриття, для крівлі використовується бітумна черепиця, внутрішня поверхня стенів обшита гипсокартоном, зовнішня — сайдінгом. Кошторис був складений в травні 2016 року.

Переглянути проект можна тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/do-100-m2/proekt-kotedzha-koval-74-m2.html

Мансардний будинок 81 м2 за проектом «Флора». Це невеликий будинок призначений для мешкання сім'ї з 3-4 чоловік. Він складається з чотирьох спалень площею від 7 до 10 м2, кухні — 9м2, вітальні — 14,8 м2 і двох санвузлів. Проект розроблений з врахуванням максимальної економії енергії.

Скільки коштує побудувати мансардный будинок 81 м2

Проект досить економічний, оскільки на нього було потрібно 11,5 тис. доларів. Включаючи, 8,3 тис. на будматеріали і 3,2 тис. на роботи. Вартість зведення будинку приведена без обробних робіт і ціни за вікна. Фундаменти стрічкові монолітні залізобетонні, стіни — СИП панелі, внутрішня стіна дерев'яний каркас, перекриття дерев'яні, кровля- скатна, покрівельне покриття — хвилясті азбоцементні листи (шифер). Вартість приведена без врахування вартості вікон, а так само обробка - зовнішня і внутрішня! Кошторис розрахований в квітні 2016 р. Ознайомитися з цим проектом можна перейшовши по посиланню http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/do-100-m2/proekt-kotedzha-flora-81m2

 

Нижче приведена ціна будівництва будинків з газобетону і цегли:

Мансардний будинок 110 м2 за проектом «Удача 2». Простий і економічний будинок для сім'ї з 4-5 чоловік. Чотири спальні площею від 9,5 до 15 м2, кухня-їдальня 29,4 м2, два санвузли.

скільки коштує побудувати будинок 121 м2

Вартість робіт — 15 тис. доларів, вартість матеріалів — 27 тис. доларів. Загальна вартість коробки 32 тис. доларів. Фундаменти стрічкові монолітні залізобетонні, зовнішні стіни — газоблок 375 мм, внутрішня стіна — цегельна, перекриття залізобетонні панелі, крівля - бітумна черепиця. Вартість приведена без вікон, зовнішньої і внутрішньої обробки.  

Детальнішу інформацію про даний проект ви можете отримати тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/100-150-m2/proekt-kotedzha-udacha-2-110-m2.html

Двоповерховий будинок 114 м2 з терасою за проектом «Ласточка 5». Раціональний будинок для сім'ї з 4-5 чоловік. Будинок включає чотири спальні площею від 10 до 14,7 м2, кухня-їдальня — 30 м2, два санвузли, вбиральня. До будинку прибудована тераса. Ділянка розташована в 40 км. від Києва

Вартість будівництва двоповерхового будинку 114 м2

 

Вартість будівельно-монтажних робіт — 13 тис. доларів, матеріалів — 21 тис.дол, загальна вартість 34 тис. доларів.

Фундаменти стрічкові монолітні залізобетонні, зовнішні стіни — газоблок 375 мм, внутрішня стіна — цегельна, перекриття ж.б. панелі, крівля - бітумна черепиця. Вартість приведена без вікон, зовнішньої і внутрішньої обробки. Кошторис розрахований 2017 р.

Детальніше про проект тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/100-150-m2/house-project-lastochka-5.html.

Мансардний будинок 140 м2 з гаражем і терасою за проектом «Чадо 5». Простій, раціональний будинок для сім'ї з 4-5 чоловік. Чотири спальні площею від 10 до 14,7 м2, кухня-їдальня — 30 м2, два санвузли, просторий гараж, тераса. Ділянка розташована в 10 км. від Києва

Мансардний будинок 140 м2 кошторис

 

Вартість робіт — 15,8 тис. доларів, матеріалів — 22,5 тис.дол. Разом - 38,3 тис.дол.

Фундаменти стрічкові монолітні залізобетонні, зовнішні стіни — газоблок 400 мм, внутрішня стіна — цегельна, перекриття ж.б. панелі, крівля - скатна, покрівельне покриття — бітумна черепиця. Вартість приведена без вікон, зовнішньої і внутрішньої обробки.

Кошторис розрахований в лютому 2016 р. Детальнішу інформацію про проект можна отримати тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/100-150-m2/proekt-kotedzha-chado-5-140-m2.html

Двоповерховий будинок з терасою і балконом 173 м2 за проектом «Любава». Просторий будинок для великої дружної сім'ї. Будинок складається з п'яти спалень площею від 11 до 19 м2, кухні-їдальні 38 м2, двох просторих санвузлів і два вбиралень. У будинку є котелова з окремим входом. У котельній передбачено місце для установки газового і твердопаливного котла. З кухні-їдальні передбачений вихід на терасу. Ділянка знаходиться під Києвом.

Двоповерховий будинок з терасою і балконом 173 м2 вартість

Вартість робіт — 16 тис. доларів, матеріалів — 28 тис. доларів, разом: 45,7 тис. дол. Фундаменти стрічкові монолітні залізобетонні, зовнішні стіни — газоблок 375 мм, внутрішня стіна — цегельна, перекриття - залізобетонні панелі, крівля - бітумна черепиця. Вартість дана без вікон, зовнішньої і внутрішньої обробки. Кошторис розрахований в травні 2015 р.

Детальніше про проект можна познайомитися тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/150-200-m2/proekt-kotedzha-lubava-173-m2.html

Двоповерховий будинок загальною площею 286 м2 з терасою і гаражем на два автомобілі за проектом «Форт». Це великий будинок. Він складається з шести спалень площею від 12 до 21 м2, кухні 17,3 м2 сполученою з вітальні 34,7 м2, трьох санвузлів, декілька вбиралень. У будинку є котельна з окремим входом. У котельній передбачено місце для установки газового і твердопаливного котлів. З тамбура передбачений вхід в теплий гараж. Ділянка знаходиться в Києві.

Двухэтажный дом общей площадью 286 м2

 

Вартість будівельно-монтажних робіт — 37тис.дол.,  матеріалів — 46 тис. дол.

Загальна вартість коробки 83 тис. дол. Фундаменти стрічкові монолітні залізобетонні, зовнішні і внутрішні стіни цегельні, перекриття залізобетонні панелі, крівля - бітумна черепиця. Зовнішня обробка — лицьова цеглина. Вартість приведена без вікон, із зовнішнім облицюванням цеглиною і утепленням. Без внутрішньої обробки.

Детальнішу інформацію про проект можна побачити тут http://akvilonpro.ua/ru/docs/proektu-domov/200-300-m2/home-project-fort-286-m2.html

Резюме.

Маючи ділянку землі і підібравши відповідний проект можна спробувати визначити можливий кошторис. 

Врахуйте що на вартість при будівництві будинку під ключ залежить безліч факторів, вартість інженерних систем, оздоблювальних робіт і т.д .. З нашого досвіду можемо сказати що вартість будинку під ключ, орієнтовно, в 2 рази більше вартості будівництва коробки.

 Основні види робіт що впливають на квадратний метр ціни: загальні будівельні, зовнішні оздоблювальні, внітрішні оздоблювальні, інженерні

Бірюкович Олексій Архітектор зі стажем

 

 

Подзвоните по телефонах 223-94-06, (096) 394-40-72 або (099) 429-93-78 і Ви отримаєте додаткову інформацію про ціну проекту і вартості будівництва вашего удома.

Бирюкович Алексей, архитектор ООО «Аквилон»

 

 

 Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов