главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Як визначитися з плануванням свого дому?

Как определиться с планировкой своего дома?

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

 План будинку. Як визначитися?

Обзавестися власним будинком мріє кожен.  Свій дім це  рідні стіни і затишок.

Будівництво приватного будинку — справа не з важка і вимагає як матеріальних, так і моральних вкладень. Є думка, що простіше придбати новий будинок і перепланувати його, але це помилкові міркування, оскільки насправді, побудувати будинок набагато економніше. До того ж, при будівництві будинку, ви створюєте його виходячи з ваших вимог і очікувань від цього будинку, а купуючи готовий, ви вимушені підлаштовуватися під нього.

Тож, давайте розберемося в основних етапах планування будинку. Яким моментам варто приділити особливу увагу.

Насамперед необхідно вибрати ділянку під будинок.

план будинку, як зробити вибір

Кращий варіант — це ділянка прямокутної форми. Якщо поруч є водойма те це зазвичай збільшує цінність ділянки. Хоча водойма має як свої плюси, так і мінуси. З одного боку, він створює вид з вікна і повітря у будинку вологіший. Але якщо в сім'ї є маленькі діти, то треба замислитися, чи варто ризикувати. А якщо все-таки вирішили, що хочете ділянку поряд з водоймою, то треба буде забезпечити надійне обгороджування.

Важливо знати про інженерні комунікації, проведені до ділянки, а якщо їх немає, то чи можливо провести. Не зайвим буде поговорити з працівниками комунальних служб про те, наскільки можливі ці заходи, і на скільки це може бути витратним. Бажано уточнити про можливість пробурити свердловину і чи можна використати воду для приготування їжі.

Не слід купувати ділянки, поряд з якими знаходяться трансформаторні будки і високовольтні вишки, інакше втрачається сенс спорудження будинку, в таких умовах можна жити і в місті.

дом рядом с трансформаторной будкой

Якщо на ділянці є дерева, заздалегідь подумайте, чи варто їх залишати. І якщо Ви вирішили залишати дерева, то подумайте чи зможе на ділянці працювати будівельна техніка.

Якщо ділянка не рівної поверхні, а з пагорбом, то на нім можна розташувати будинок, щоб мати прекрасний вигляд з вікна. Хоча варто уточнити що складні геологічні і топологічні умови можуть значно збільшити вартість фундаментів.

Також важливо, який грунт на ділянці. Якщо грунт вологий, то потрібний буде дренаж. Якщо поряд з ділянкою є річка, то потрібно дізнатися чи розливається вона під час паводків. Це важливо при виборі фундаменту і місця для розташування будинку.

 

Як розмістити будинок на ділянці:

Как разместить дом на участке

Ми вже вище згадували про ділянку з пагорбом. Нагадуємо, що будинок в цьому випадку краще розташовувати на цьому пагорбі.

Планувати будинок краще так, щоб вікна виходили на південний схід і бажано не на сусідський будинок.

(Примітка: Якщо Ви хочете будувати енергоекономічний або пасивний будинок то до вибору місця розташування вікон радимо підійти з наукової точки зору. Перевірити енергетичні баланси тепловтрат і надходження тепла через вікна усього будинку) .

Зручно, коли вікна кухні виходять на ігровий майданчик: так можна бачити дітей, що грають у дворі.

Відстань від сусідського будинку має бути не менше 6-ти метрів.

Якщо ви хочете розмістити будинок по центру ділянки, не забудьте про проїзд за будинок.

У північній частині краще всього розміщувати закриту терасу.

Якщо ширина вашої ділянки менше 30 метрів, то будинок краще всього розмістити по центру.

Та все ж хотілося б сказати, що усі вищевикладені основи планування — це рекомендації. І якщо Ви впевнені в тому, що хочете щоб вікна будинку виходили на сусідський будинок, і він стояв не на піднесеній частині ділянки, то сміливо робіть, тому що вам в цьому будинку має бути комфортно.

Головне не порушувати законодавчі норми забудови, а для цього важливо приділити час плануванню. Але все-таки набагато правильніше буде обговорити усі свої побажання з професійним архітектором, він може звернути Вашу увагу на такі моменти про яких Ви навіть не замислювалися, але які можуть дуже значно вплинути на комфортність Вашого будинку.

План будинку. внутрішні приміщення

Планировка дома

При плануванні будинку треба визначитеся з кількістю кімнат:

У кожного члена сім'ї (не важливо скільки йому років) має бути свій особистий простір; загальна кімната, їдальня, кабінет, дитяча кімната, окрема кімната в силу специфічного хобі. Якщо у результаті вийшла велика кількість кімнат, треба провести оптимізацію. Можливо якісь кімнати можна об'єднати, наприклад столову з вітальнею, а від якихось відмовитися.

Кількість кімнат визначена. Якщо будинок одноповерховий, можна замовляти проект.

Якщо ви поєднуєте кухню з вітальнею, важливо потурбуватися про витяг. Зонувати приміщення допоможуть розсувні двері.

Якщо будинок двоповерховий, то спальні, ванну і санвузол, краще розмістити на другому поверсі, а кухню, загальні приміщення і туалетну кімнату залишити на першому.

Також на першому поверсі доцільно розташувати кабінет або гостьову спальню.

Враховуйте вентиляцію і звукоізоляцію.

вентиляция и звукоизоляция

Не забувайте, що правильне планування будинку — це ваш комфорт. Серйозно підходите до планування будинку.

P.S. Звернемо Вашу увагу, що якщо Ви хочете будувати енергозбережний будинок то планування будинку і вибір «правильних» стін значно впливає на майбутнє енергоспоживання будинку.

Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам з проектування Вашого ідеального будинку. (консультація у нас безкоштовна).

Бірюкович Павло,

експерт по енергоекономічному будівництву

 Бірюкович Павло. Експерт по енергоощадним будинкам

Телефони для консультацій
+38(044)223-94-06
+38(044)258-28-26
logo kyivstar +38(097)261-57-97
logo-mts +38(050)358-22-82


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов