главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
З якого каменю будувати...

Из какого камня строить

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Бирюкович Алексей, архитектор ООО «Аквилон»

Будинок з газобетону - або з якого каменю будувати.

Газобетон - це ефективний будівельний матеріал для будинку, що перебуває на 70-90% з повітря і на 10-30% з цементного каменю.

Розглянемо переваги цього матеріалу перед аналогами

Повітря робить газобетон дуже теплим. Дім з газобетону тепліше за цегляні будинки в 4-5 разів.

Перевагою так само є висока стійкість до будь-яких природних явищ: дощ, сніг і так далі

Будинок з цього матеріалу міцний і довговічний, служить надійним захистом від холоду і добре переносить дію агресивного середовища. 

Така стіна не боїться плісняви, грибка або мікроорганізмів. Що в інших випадках представляє велику загрозу для несних конструкцій.

Питання, що часто ставляться, про газобетон:

Чи роблять в Україні?

Ответ: У Україні побудовані сучасні заводи, в  м. Березань і Обухов та ін., які випускають автоклавні газобетонні блоки.

З чого полягає і як виготовляється?

Ответ: Процес виробництва блоків полягає в наступному:

Состав?

Ответ: Ретельно розмолоте вапно, кварцевий пісок, вода, цемент і алюмінієва пудра.

 Усі складові поміщаються в теплу камеру і підіймаються як пиріг на дріжджах, при цьому процесі утворюється велика кількість пор.

Високоточне устаткування дозволяє зробити різання блоків і плит з практично ідеальною геометрією. Після чого блоки потрапляють в спеціальні печі, в яких при температурі 184 ºЗ і під дією тиску тверднуть.

Завдяки цьому утворюється унікальна кристалічна структура, що надає блокам особливі властивості : рівномірну щільність матеріалу, високу міцність і низьку теплопровідність.

Слід врахувати, що виготовлення такого матеріалу на виробництві маленького масштабу неможливе.

Скільки років газобетону?

Ответ: Газобетон автоклавного тверднення застосовується у будівництві більше вісімдесяти років. Це екологічно чистий, перевірений часом будівельний матеріал. Заводи по виробництву розташовані в Канаді і Сибіру, Австралії і Каліфорнії, Африці і Японії.

Якість блоків?

Ответ: Блоки мають точну геометрію. Це дозволяє, для підвищення теплоізоляції зовнішніх стін, застосовувати спеціальний клейовий склад з підвищеними теплоізоляційними характеристиками.

Блоки AEROC EcoTerm мають «паз-гребінь», які виконують функцію «теплового замку», що особливо важливе в умовах дорожнечі газу і електрики.

Які навантаження витримують блоки?

Ответ: Будівлі в 3-5 поверхів.

Блоки завтовшки 300 мм зазвичай використовують для будівництва зовнішніх стін невеликих будівель, наприклад, одноповерхових котеджів для сезонного житла або дачних будиночків. Блоки завтовшки 375-400 мм застосовуються для будівництва котеджів, в яких планується жити постійно.

Де узяти проекти?

Ответ: Готові одно і двоквартирні проекти будинку з газобетону площею від 70 до 300 м2 знаходяться у відповідних розділах. Виберіть проект, який підходить саме ВАМ. Більше детально упізнати який саме Вам потрібний будинок можна перейшовши по посиланню—>

 Якщо відповідний Вам проект розроблений в інших конструкціях (цеглині або дерев'яному каркасі),  ми переробимо його відповідно до вимог, які накладає застосування газобетонних блоків.

Дзвони зараз і отримай безкоштовну консультацію сертифікованого архітектора негайно.

З повагою Олексій Бирюкович. Головний архітектор ТОВ "Аквилон"

 

Телефони для довідок
+38(044)223-94-06
+38(044)258-28-26
logo kyivstar +38(097)261-57-97
logo-mts +38(050)358-22-82

 

 

 Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов