главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Антикризовий будинок.

Антикризисный дом

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Бирюкович Алексей, архитектор ООО «Аквилон»

Антикризовий будинок, або як треба будувати під час кризи і після

Увага! Читати тільки тим, хто :
  • дійсно хоче побудувати будинок,
  • не має зайвих 10, 20, 30 і більше тыс.дол.


Сьогодні з усіх телеекранів тільки і чутно: «Гривня падає, долар росте, газ дорожчає і так далі і тому подібне»

Загалом - караул, рятуйся - хто може! Але Вам, кров з носа, потрібний власний будинок.

Причини можуть бути різні, від «Ніде жити» до «Потрібний заміський котедж». А час не чекає.

Спочатку розберемося, які якості мають бути властиві Вашому житлу?

Міцність. Не підлягає сумніву, що будинок, побудований з будь-яких матеріалів, каменю, дерева або глини має бути міцним. Тобто витримувати навантаження, передбачені чинними нормами, а саме: власна вага, вага мешканців з меблями і речами, навантаження від снігу і вітру.

Довговічність. Термін служби частки будинку 50-100 років. Довговічність будови з будь-яких матеріалів залежить тільки від: якісного проекту, надійності фундаменту і якості матеріалів. Правильно побудовані дерев'яні будинки стоять по 200 років, а неякісні кам'яні можуть розсипатися ще до заселення.

Надійна теплоізоляція. Житло має бути теплим. Чим менше тепла піде через стіни і перекриття, тим менше Ви платитимете за газ і електрику, використовувану для опалювання. А енергоносії дорожчають. Про якість теплоізоляції стін говорить коефіцієнт опору теплопередачі, назвемо його «До». Запам'ятайте, що відповідно до чинних державних норм «До» не має бути менше 2,8 м2 * град.С/вт. Розрахувати його Ви можете самостійно, використовуючи програму ТеРеМОК, яка допомагає виконувати теплотехнічні розрахунки і перевіряти багатошарові конструкції, що захищають, на відповідність нормам і правилам.

Невисока вартість. За інших рівних умов будинок повинен коштувати недорого.

Плюси і мінуси найбільш поширених варіантів будівництва розглядаються ТУТ.

"Антикризові" методи вирішення житлової проблеми

Будувати в період кризи можна і треба. Тільки будова має бути теплою і не дорогою. На нашу думку понад усе відповідає цим вимогам каркасний будинок.

 

Виходячи з вищесказаного, проаналізуємо, як сьогодні можна розв'язати проблему житла для сім'ї cо середнім достатком:

 

Участок. Якщо ділянка або засоби на його придбання є, то проблеми немає. А якщо засобів мало, але будинок потрібний? Один з варіантів купити ділянку на двох. На дачній ділянці в шість соток поміщається не лише блокований будинок на дві сім'ї, але і залишається місце для машини, дитячого майданчика, квітника і декількох дерев.

Блокований будинок на дві сім'ї

 

Вибір концепції. Для того, щоб визначити, яким буде Ваше житло, напишіть на аркуші паперу перелік кімнат з бажаними площами, прийнявши за зразок свою квартиру. Склавши площі кімнат, Ви отримаєте орієнтовну площу будинку. Визначитися з плануванням допоможе стаття ;«Який будинок потрібний?»

 

Проект. Навіть при дефіциті засобів відмовлятися від розробки технічної документації не коштує. Майте зважаючи на, що сьогодні узаконити будинок, побудований без проекту з ліцензією, неможливо. А розробка технічної документації вже побудованого будинку частенько коштує дорожче, ніж проект, розроблений до початку будівництва. Для економії можна купити не дорогий готовий проект. Завжди краще будувати по заздалегідь продуманих кресленнях. Маючи усю технічну документацію Ви зможете розрахувати вартість матеріалів і визначити можливу вартість будівництва.

 

Двухквартирный дім. Припустимо, Ви знайшли компаньйона і вирішили будувати будинок двоквартирний. Для економії коштів таку будову можна будувати по етапах.  

Двухквартирный дом

 

Двухквартирный дом 

 

На першому етапі житловим може бути тільки перший поверх (див. план). На першому поверсі утворюються дві двокімнатні квартири площею 64,5м2. Другий етап - облаштування мансарди. При цьому загальна площа кожної квартири збільшиться в два рази і складе 127 м2. Проект такого двоквартирного будинку називається «Шість соток».

 

Маленький дім. Навіть невеликий будинок, розмірами всього 6 х 6 м, може надати необхідний комфорт і усі зручності. 

Маленький дом 

 

Проект такого мансардного будиночка, площею 69 м2, називається «Пушок». Його так само можна будувати по етапах, а при необхідності збільшити в півтора рази. Фото будівництва цього будинку дивися прямо в проекті.

 

Одноквартирный дім

 Одноквартирный дом 

 

Припустимо, на сімейній раді Ви вирішили будувати економічний одноквартирний будинок. Один з варіантів - спочатку побудувати коробку, зробити житловим перший поверх і оселитися. Потім, у міру зростання сім'ї і фінансів, облаштувати мансарду і прибудувати гараж. Детальніше про таке рішення можна прочитати в статті «Будинок на виріст». Ця ідея реалізована в проектах «Паша» і «Надія 2».

 

Великий будинок. Якщо Вам треба будівля більших розмірів, ніж описані раніше, а засобів не вистачає, не викидайте гроші на вітер. Не вкладайте гроші у важкі стіни, залізобетонні панелі перекриттів і дорогі будівельні роботи. Замисліться, а може вирішення проблеми - будівництво великого, але економічного каркасного будинку. 

Большой дом 

Будівництво каркасних будинків в Канаді. Травень 2007 р.

У 2007 р. по нашому проекту «Руслан» був побудований п'ятикімнатний каркасний будинок площею 220м2. У цьому будинку є гараж, більярдна, три спальні, кабінет, вітальня, кухня і два санвузли. На першому поверсі передбачена сауна.Фото будівництва будинку дивися в проекті.

Один з районів Торонто, що складається з каркасних будинків.

Так виглядають каркасні будинки, які сьогодні будуються в Канаді:

Один з районів Торонто що складається з каркасних будинків

 

Згоден, побудувати будинок не просто. Але все-таки не так страшний біс, як його малюють, якщо грамотно підійти до питання. Згадайте приказку «Хотіти – наполовину могти»;.

Подзвоніть нам і ми постараємося допомогти Вам розв'язати проблему житла і побудувати сучасний каркасний будинок:

Телефони для довідок
+38(044)223-94-06
+38(044)258-28-26
logo kyivstar +38(097)261-57-97
logo-mts +38(050)358-22-82

 

 

 Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов