главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Переваги і недоліки плоскої крівлі

Преимущества и недостатки плоской кровли

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Переваги і недоліки плоскої крівлі

 

Найчастіше плоска крівля застосовувалася для невеликих споруд, таких як гаражі, навіси, різні господарські споруди. З недавнього часу, у зв'язку з появою надійних і довговічних матеріалів, плоскі дахи все частіше використовують і в будівництві котеджів.

 

Матеріали

 

Відвіку (традиційно) для спорудження плоских кровель застосовувалися бітумниє мастіки або рубероїд. Як відомо з досвіду, ці матеріали не довговічні і мало надійні.

 

В даний час, для гідроізоляції плоских дахів найчастіше застосовується так званий “еврорубероїд”.

 

еврорубероїд

 

Це рулонний матеріал, що складається з модифікованого бітуму (тобто бітуму, змішаного з різними полімерами), армованою склотканиною або поліестеровим волокном. Зверху наноситься посипання з тонкого шару гравію, для захисту матеріалу від шкідливої дії ультрафіолетових сонячних променів. В більшості випадків євроруберойд приклеюється до поверхні за допомогою газового пальника. Довговічність кровель, покритих евроруберїдом достігаєт 30 років.

 

ПВХ

 

Сучаснішим рішенням є вживання полімерной гідроізоляційною мембрани на основі пластифікованого полівінілхлоріда (ПВХ) високої якості з внутрішньою армованою сіткою з поліестера. Даний матеріал стабільний проти ультрафіолетового світла. Він не горить, оскільки містить специфічні стабілізатори. Характеризується високою еластичністю, що полегшує укладання при зниженій температурі. Планований термін служби такого матеріалу - більше 40 років.

 

Технічні переваги і зручність обслуговування

На даху плоского типа не складно розташувати блоки кондиціонерів, вентилятори, сонячні батареї і інше масивне технічне оснащення, яке в іншому випадку потрібно ставити на фасадах. Також слід звернути увагу на те, що обслуговувати устаткування, розміщене на плоскій крівлі зручно і безпечно.

 

Недостатки

 

Недоліки

Існує точка зору, згідно якої плоский дах небезпечний під час великого випадання опадів або танення снігу. Проте не варто забувати, що плоска крівля має нахил 1-2,5 %. При правильному монтажі, тобто пристрої стягування без западин з витриманими ухилами, герметичними стиками плоска крівля безпечна і герметична.

Потрібно мати зважаючи на, що сніг є природним утеплювачем. Коли настає весна, залишки снігу тануть і самостійним чином віддаляються по спеціально вбудованих в парапеті водостічних отворах.

 

Види плоских кровель

Не експлуатована крівля

Не експлуатована крівля - це найпоширеніший вигляд крівлі. Як фундамент крівлі уживається залізобетонна плита, а для відведення води з поверхні даху використовується ухильне стягування. Як утеплювач можна використовувати пінопласт, керамзит, жорстку мінвату і тому подібне. Ходити по такій крівлі не рекомендується, тому для обслуговування установки устаткування споруджуються спеціальні ходові трапи.

 

Експлуатована крівля

Експлуатована крівля незамінна в разі розміщення на даху зони відпочинку, проте при цьому з'являється ряд проблем: як захистити покрівельні матеріали від пошкоджень, як забезпечити водовідвід і так далі Теплоізоляція і гідроізоляційний килим експлуатованої крівлі випробовує значні навантаження. Для пристрою покрівельного килима використовуються спеціальні високоміцні матеріали, що укладаються в декілька шарів по яких влаштовується стягування або бетонні плити, що встановлюються на спеціальні підпори регульованої висоти. Вирішення цих проблем приводить до того, що така крівля стає значно складнішою і дорожчою за стандартну не експлуатовану крівлю.

 

Інверсійна крівля

Інверсійна крівля є відносно новим рішенням. Відрізняється інверсійна крівля розташуванням теплоізоляції, яка стоїть не під гідроізоляційним килимом, а над ним. Це дозволяє зберегти гідроізоляцію від дії сонячних випромінювань, зменшити негативний вплив температурних перепадів, заморожувань або відтавання. Вживання даної споруди дозволяє укласти тротуарну плитку або влаштувати газон.

 

Вартість

 

Вартість

Не експлуатована плоска крівля зазвичай є найбільш дешевим варіантом чим традиційна скатна крівля. Площа плоского даху значно менше скатною. Для спорудження плоскої крівлі необхідно значно менше матеріалів чим для скатної крові. Та і трудовитрати на спорудження плоскої крівлі значно менші. Окрім цього, повна заміна крівлі, коли прийде час, обходитися значно дешевше і може бути завершена протягом одного дня.

 

С AkvilonPro плоскі дахи стають усе більш популярними не лише для багатоповерхових, але і для один-двоповерхових будинків!

 

 Дзвоните, і ми із задоволенням відповімо на Ваші питання

Наші телефони
+38(044)223-94-06
+38(044)258-28-26
logo kyivstar +38(097)261-57-97
logo-mts +38(050)358-22-82


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов