главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Aвторський нагляд

Авторский надзор

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

 

Компанія AkvilonPro™ візьме на себе проведення авторського нагляду за будівництвом в Києві і Київській області. При проведенні авторського нагляду представник проектної компанії буде Вашим кваліфікованим агентом перед підрядником який виконує будівельні, інженерні або ремонтні роботи.

Також перед початком будівництва він може допомогти замовникові підібрати відповідного виконавця.

Для проведення авторського нагляду на Ваш будмайданчик приїжджатиме представник архітектора і контролювати хід виконання робіт відповідно до проекту. Також Ви зможете користуватися рекомендаціями фахівця з підбору матеріалів та інженерних рішень.

Давайте подумаємо, чи потрібний Вам авторський нагляд?

Якщо Ви не є професійним будівельником те кінцеве так, адже будівництво будинку являється складному процесом тонкості якого вислизають від людини не пов'язаної з будівництвом. Буває так що недоліки виявляються тоді коли їх виправлення коштує значних грошових вкладень, але при своєчасному виявленні вартість виправлення нікчемна.

Також часто буває що в процесі будівництва доводиться приймати рішення на ''льоту''. Хочемо зауважити, що для якісного контролю за процесом на будівельному майданчику треба бувати не рідше 3х раз на тиждень.

Ми радимо не нехтувати авторським наглядом якщо Ви на 100% не упевнені у своїх будівельниках.

Якщо Ви вирішили довірити нам нагляд за ходом Вашого будівництва, або ремонту то Вам буде треба:

Мати на руках готовий проект будівництва або ремонту.

Спільно з нами визначити терміни проведення авторського нагляду, кількість і періодичність виїздів на ділянку.

Це робиться виходячи з проекту, віддаленості об'єкту і Ваших побажань.

Після цього ми складемо графік виїздів на об'єкт і заведемо журнал авторського нагляду. У якому будуть відображені зауваження і рекомендації фахівця, коментарі робочих і прийняті рішення. Також в журналі ставить підпис виконроба або бригадира на будмайданчику.

Залежно від складності проекту і віддаленості від Києва вартість проведення авторського нагляду - від 2000 грн в місяць.

 

Наши телефоны
+38(044)223-94-06
+38(044)258-28-26
logo kyivstar +38(097)261-57-97
logo-mts +38(050)358-22-82


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов