главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, 03127
Phone: +380442239406 URL of Map

 

Категорія проектів будинку з гаражем.

  Представлені проекти з навісами та гаражами на один або два автомобілі. Гаражі в наших проектах котеджів можуть бути як прибудовані до будинку так і вбудовані.

Переваги будинку з гаражем це завжди теплий автомобіль, зручність обслуговування машини і можливість зберігання матеріалів у вільних місцях.

До недоліків слід віднести підвищену вологість і пожежобезпечність гаражів.

Автомобіль в погано провітрюваному гаражі більше псується. Також слід зауважити що гараж вбудований в будинок знаходиться в глибині ділянки і взимку до нього потрібно постійно розчищати дорогу.

Хочемо зауважити що гаражі в заглиблених цокольних поверхах не раціональні так як в'їзна дорога в гараж збирає дощову воду під фундаменти будинку і так само взимку важко виїхати з заглибленого гаража.

Відзначимо що в'їзд в гараж, за наявності цоколя, займає стільки ж місця як і сам гараж.

Приймаючи рішення щодо вибору будинку з гаражем враховуйте перераховані вище нюанси.

 


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов