главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072

Проекти простих будинків

При проектуванні власного будинку при обмеженому бюджеті або для максимального енергозбереження потрібно використовувати прості форми коробки будинок. Ідеальною, з точки зору мінімізації площ зовнішніх стін, формою є куб. У порівнянні з прямокутною формою економія в будматеріалах може досягати 25%. У розділі проекти простих будинків ми розміщуємо будинку найбільш наближені до описаних критеріям. Також скорочує витрати на будівництво проста форма покрівлі, відсутність балконів і еркерів. При використанні оптимального утеплення будинку простої форми набагато простіше зробити пасивними. Ще однією перевагою будинків простої форми є їх невибагливість до форми і розташуванню ділянки згідно сторін світу. Якщо Ви хочете заощадити кошти або побудувати енергозберігаючий будинок то вдома простої форми це те що потрібно. Звертайтеся до нас і ми допоможемо Вам з проектуванням нового або переробкою готового проекту під Ваші вимоги.

Відзначимо що практично цілодобово у нас на сайті працює "Допомога онлайн".

Прості проекти будинків Бірюковича О.Бирюкович Олексій Юрійович,

архітектор

 +38 (044) 223-94-06

 +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: arh@akvilonpro.com

 skype: akvilonpro

Адреса:  Київ, пр.Голосіївський,

д.118, корпус 1, кв5

   (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця

(в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

І в суботу і в неділю дзвонити можливо і потрібно!  


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов