главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, 03127
Phone: +380442239406 URL of Map

Готові проекти будинків і котеджів від розробників.

  На нашому сайті Ви можете знайти велику кількість готових проектів будинків.

Всі проекти приватних і заміських будинків розроблені лише ТОВ "Аквілон".

   Наша компанія займається розробкою проектів приватних будинків з 2001 року. Всі наші проекти заміських будинків обов'язково мають у своєму складі ліцензію і кваліфікаційний сертифікат архітектора.

За нашими готовими проектами побудовано багато заміських будинків як в Україні так і Росії.

    Маючи на руках готовий проект приватного будинку від нашої організації Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковані консультації в процесі будівництва.

   Також до проекту заміського будинку можуть бути спроектовані індивідуальні інженерні розділи.

При складнощах з вибором нормального виконроба, може бути порахувати еталонний кошторис приватного будинку або можемо порадити досвідченого виконроба.

За нашими проектами ви можете швидко і надійно побудувати свій затишний будинок. Можете підібрати приватний будинок як за параметрами так і за його призначенням.

Тут відібраний повний список всіх наших проектів, починаючи від приватних будинків закінчуючи проектами багатоповерхових та багатоквартирних офісних і житлових комплексів.

По всім деталям Ви можете отримати безкоштовну консультацію у нашого архітектора за тел: 223-94-06 Олексій Юрійович


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов