главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, 03127
Phone: +380442239406 URL of Map

Категорія проектів будинків для вузьких ділянок.

Проекти будинків для вузьких ділянок дозволяють побудувати комфортний будинок на ділянці шириною від 7м при дотриманні протипожежних розривів до сусідських будинках.

Котедж для вузької ділянки може бути шириною від 4,7 м і в ньому комфортно поміщається кухня-їдальня, два санвузли і дві спальні. При потребі, будинки для вузьких ділянок, легко блокуються і перетворюються на таунхауси.

Якщо ви купили або вам дістався у спадок, вузький, ділянка то у Вас є всі можливості для будівництва на цій ділянці комфортного котеджу.

Вузький котедж при грамотному проектуванні по комфорту не відрізняється від традиційного будинку.

Найбільш раціональна планувальна схема будинку для вузької ділянки це двоповерховий котедж. При необхідності такий будинок може бути з терасою або балконом.


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов