главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072

Проекти дачних будинків

Дачний будиночок Гіацинт Дачний будиночок або гостьовий в першу чергу призначений для літнього відпочинку.  

До таких будівель пред'являють значно менші вимоги з енергоефективності. В основному такі будинки повинні рятувати від літньої спеки, бути зручними в експлуатації і недорого коштувати в процесі будівництва. 

Багато споруджують дачні будиночки так як модульні будівлі або торгові павільйони. Ми вважаємо що найкраще будувати дачні будиночки під ключ з дерев'яного каркаса або СІП панелей.

Такий дачний будинок оптимальний за вартістю будівництва і витрат на експлуатацію. Якщо у вас є бажання будувати дачні будиночки з газобетна або цегли то таке рішення теж має місце бути. Але варто врахувати що такий дачний будинок потрібно додатково теплоізолювати адже цегляний будинок за день нагрівається і вночі спати в ньому може бути жарко.

На нашому сайті вже більше 48 авторських проектів які перевірені часом. Дачний будинок під ключ ми будуємо з дерева та цегли. Можна зводити дачний будиночок під ключ як модульні будівлі з SIP панелей. Такий дачний будиночок швидко будується і має оптимальний захист від літнього тепла.

Побудувати дачний будинок під ключ можна за ціною від 200 $/м2.

Проект будинку від компанії AkvilonPro вдало експлуатуються по всій Україні. Термін служби дачних будиночків з дерев'яного каркаса обмежений тільки дотриманням технології будівництва. 

Каркасні будинки і побудовані з SIP панелей також є сейсмостійкими і можуть легко будується в гірських районах.

Замовити проекти дачних будинків ви можете у нас на сайті зателефонувавши за телефонами або через форму зворотного зв'язку.

Проекти дачних будинків Олексія Бирюкович

 Бирюкович Олексій Юрійович,

 архітектор

 +38 (044) 223-94-06

  +38 (096) 394-40-72

 +38 (099) 429-93-78

 e-mail: arh@akvilonpro.com

skype: akvilonpro

 Адреса:  Київ, пр. Голосіївський,  б.118, корпус 1, кв5

 (зупинка тролейбуса Готель "Голосіївський" або 10 хвилин пішки від ст м. '' Виставковий центр '')

Карту Гугл дивись в Контактах.

  Робочий час - з 9.00 до 18.00 понеділок - п'ятниця

  (в решту часу зустріч можлива за попередньою домовленістю)

  І в суботу і в неділю дзвонити можна і потрібно!  


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов