главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Чому я вибираю пасивний будинок?

Почему я выбираю Passive House?

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

Бирюкович Павел,

консультант по энергоэкономичному строительству

Бирюкович Павел. Специалист по энергосберегающему строительству.

Можна сказати з упевненістю, що ми вибираємо стандарт пасивного будинку, оскільки він найоптимальніший.

Подивимося, адже пасивний будинок - це будинок з виключно низьким споживанням енергії. Результати останніх досліджень, проведених в пасивних будинках показують що середня економія енергії досягає 90%; тобто, в порівнянні з будинками звичайними, пасивний будинок використовує лише десяту частину енергоспоживання.

Говорячи ще простіше - пасивний будинок потребує на 90% менше в енергії на опалювання.

Так, безумовно, середня вартість стандарту пасивного будинку в Україні поки що перевищує вартість звичайного (на 8-10%). Проте і додаткова вартість цього стандарту окупається вже через 7-10 років.

Ефективність роботи пасивних будинків виділяє їх високим рівнем ізоляції і герметичністю конструкцій (коефіцієнт теплопровідності тут U <0,15 Вт/м²K).

 

Іншим важливим чинником пасивних будинків є повна ліквідація містків холоду. Форма будівельної споруди в пасивному будинку компактна, а тому усуваються усі холодні кути. Теплоізоляційний утеплювач навколо усієї будівлі без яких-небудь слабких місць (герметичність будівлі на рівні n50<0,6/рік). У пасивних будинках використовують поліпшені скло-пакети з особливим профілем (коефіцієнт теплопередачі вікна Uw<0,8 Вт/м²K).

Будівлі пасивних будинків використовують високоефективні пристрої по економії електроенергії. Наприклад, підігрів води за допомогою сонячних колекторів або теплового насоса, а підігрівання повітря при допомозі, припустимо, ґрунтового теплообмінника. Ще такі будівлі в цілому отримують сонячній енергії більше, адже вони орієнтовані на південь, а затінювання мінімальне.

 

Стандарт пасивного будинку універсальний і гнучкий - його без зусиль можна застосовувати в нежитлових фондах: адміністративні і дошкільні установи, школи, офіси, заводи, басейни...

Ще в 2009 році Комітет Європейського Парламенту Промисловості і Енергетики вирішив, що до грудня 2019 року усі новобудови в Європейському Союзі повинні стати, принаймні, будівлями з майже нульовим споживанням енергії. Пасивний будинок це якраз кращий будівельний стандарт, що виступає основою для будівель з чисто нульовим попитом енергії, а результати, які Європа збирається досягти у будівництві до 2019 року мимоволі будуть і у нас в Україні.

В цілому ж будівельний стандарт пасивного будинку пропонує новий рівень якості, поєднуючи максимальний рівень комфорту цілорічно.

І на той випадок якщо Ви вирішили будувати пасивний будинок і не знаєте з чого почати, то неодмінно звертайтеся до нас.

Ми обов'язково порадимо Вам краще з того що є на ринку, і знайдемо оптимальні шляхи будівництва Вашого "пасивного будинку".

Бирюкович Павел, специалист по энергосберигающему строительству.

МТС: +38(050) 358-22-82;
КиївСтар: +38(097) 515-38-39;

 

    • Читайте еще полезные статьи : 

 

 

   Получайте свежую информацию про новые статьи на нашей странице в Google+ >ТУТ<    Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов