главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072
Дизайн інтер'єру в комплексі '' Покровський посад'' варіант 2

Дизайн в покровском - вариант 2

AkvilonPro LTD
AkvilonPro, .

 

Сказати, що у багатоквартирних будинках непродумані планування - нічого не сказати. Але з даною квартирою нам пощастило. При переплануванні "рухалися" тільки перегородки, всі важливі комунікаційні вузли залишилися на своїх місцях, що істотно скоротило бюджет майбутнього ремонту.

 

 

Перетікання простору з передпокою в кухню-вітальню вирішено максимально нейтрально. Тут розміщується велика шафа з глянсового МДФ з системою відкривання дверей TIP-ON (що дозволило відмовитися від ручок), який ''маскується'' під спільне рішення передпокою. 

 

  У цій квартирі найбільш правильним рішенням було ''витягнути'' кухню до вітальні. На місці кухні організувалася простора комора, що дозволило звільнити кухню від непотрібних деталей. У підсумку, вона стала доповненням вітальні з каміном, де вечорами збирається вся родина.

 

  Спальня вирішена дуже контрастно, незважаючи на стіни спокійних відтінків. Яскраве ліжко на тлі глибокої темно-синьої стіни стала основним її акцентом.

   Декоративна венеціанська штукатурка виглядає дуже несподівано в сучасному інтер'єрі і підкреслює статус її господарів. Навісні полиці також можуть виконувати функцію місця для роботи за ноутбуком, а в "неробочий" час стають відмінним декоративно-функціональним елементом.

 

Дитяча кімната залишилася шануючи аскетичною. Вона виглядає яскравою тільки за рахунок функціонально-необхідних нестандартних рішень і її наповнення. У дитячій як ніде необхідно багато місця для зберігання речей, в даному випадку це навісні антресолі і полиці. Доступ до них можливий завдяки сходах на рейках. Також місця для зберігання передбачені в подіумі, який проходить уздовж 3-х стін.

Санузлы в квартире решены абсолютно по-разному: гостевой - яркий за счет желтой мозаики в комбинации с черной плиткой и деревянной скамьей в душевой; хозяйский - спокойный и умиротворяющий, в нем можно провести вечность, благодаря его монохромности и нейтральности.


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов