главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072

Дизайн інтер'єру або навіщо потрібний дизайн проект.

дизайн квартири київ Ваш будинок є основой вашого комфорту та внутрішнього стану. Тому той дизайн інтер'єру, який ви створюєте на стадії будівництва або ремонту, може або надихати вас на нові досягнення або навпаки перетворити кожен день в боротьбу з серістю.

Необхідно враховувати не тільки візуальну складову а і зручність кожного елемента при експлуатації. Наші архітектори створюють рішення, які збалансовані і візуально, і архітектурно. Адже при створенні ідеального дизайну немає місця неуважності.

При розробці дизайну інтер'єру гарний архітектор повинен бути не тільки фахівцем в галузі архітектури та і трохи телепатом. Адже іноді саме складне це дізнатись, що дійсно потрібно клієнту. І тут важливу роль грає досвід. Різні формы, разные місця, різне цілове призначення. Все це і створює той образ, який буде ідеальним для вас.

Робота з дизайнером розділяється на кілька етапів:


1. Вибір загальної концепції дизайну інтер'єру, призначення та стилістика приміщень. На цьому етапі ми можемо запропонувати вибір з декількох експертів у дизайні. Кожен спеціаліст має свій унікальний рукопис і прихильність до різноманітних кольорових рішень, фактур і типових обєктів.

2. Після того, як ми визначилися з концепцією вироблених планових рішень, вибираємо розміри та розміщення меблів, сантехприладів.

3. На цьому відрізку роботи будуються візуальні зображення дизайну інтер'єру. Тут студія дизайну повинна досягти повної гармонії з вашим серцем і очима. Саме зараз створюється дух всього житла. Після того як вам і нам все сподобається, ми переходимо до заключного етапу.

4. Виготовлення робочих креслень для будівельників. Тут враховуються всі розміри. Точне розташування сантехніки та її габариты. Розміщення світильників та розеток і тд.

Бажаємо зауважити, що ціни на створення індивідуальних дизайнерських рішень у нас лояльні та вражаючі майстри.

Дизайн інтер'єру будинку, квартири, офісу - дизайн студії AkvilonPro

  дизайн інтер'єра      Робота з дизайнерами - це не розкіш, а розумне вкладання у ваш майбутній будинок.  Дизайн-проект інтер'єру під час ремонту, необхідний також, як архітектурний проект при будівлі будинку. Студія дизайну інтер'єру в Києві має перевагу в тому, що може запропонувати вам вибір робота кількох досвідчених архітекторів для вибору.

Це допоможе в практиці уникнути багатьох "підводних каменів" у вигляді послідовності робіт та великої кількості переробки. & nbsp;

Досвідчений дизайнер, знаючи матеріали, меблі і обладнання, завжди вибере  оптимальний варіант комплектації для будьякого бюджета. Адже спеціаліст завжди знайде альтернативне рішення проблеми. Як правило, дизайн-проект містить ряд малюнків, необхідних для прокладки комунікацій: - план з розміщенням сантехнічного обладнання - схему розміщення опалювальних приладів та теплої підлоги схеми кондиціонування - схему освітлення та розміщення електроводів  

 Своєчасна наявність цих документів допоможе уникнути зайвої роботи на ділянках монтажу тих чи інших елементов. Тем самим заощадить ваші час і кошти на будматеріали, а також вартість робіт. Здавалося б дрібниця, але витрати на виправлення помилок, навіть  незначних, перевищать вартість дизайн-проекту. А скільки таких дрібниць "вилазить" в процесі ремонтних робіт? Зауважимо, ми розглянули тільки фінансову частину питання. Навіть важко уявити, скільки часу і нервових клітин буде витрачено при непродуманому плані дій і неузгодженості робіт фахівців. Співпрацюючи з грамотним дизайнером, ви отримуєте не просто листи з кресленнями, а зекономлені час, кошти і впевненість в тому, що ваш будинок і в житті буде також хороший, як, затверджений вами проект.

Дизайн студія компанії AkvilonPro має більше 20 років досвіду створення гарних та функціональних інтер'єрів.

керівник AkvilonPro Якщо у вас залишилися питання по створенню унікального дизайну, то ви можете задавати їх по Телефони 0503582282, 0975153839

З повагою керівник компанії AkvilonPro Бирюкович Павел


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов