главная страница ООО Акилон
Индивидуальные и готовые проекты домов собственного производства,корректировка импортных, дизайн интерьеров, консультация по вопросам строительства и ремонта
продаем готовые проекты коттеджей собственного производства, разрабатываем индивидуальные проекты, корректируем импортные проекты учитывая материалы выпускаемые заводами ЖБК, проектируем дома на существующих фундаментах, выполняем проекты реконструкции домов, выполняем дизайн проекты интерьеров. консультируем по вопросам строительства и ремонта коттеджей.
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5
Киев
03127
Украина
house plans AkvilonPro
Holosiivskyi Prospect 118/1 room 5 Kiev, Kyiv 03127
Phone: +380963944072

Тест на герметичність будівлі (Blower Door Test)

Для чого потрібна перевірка повітропроникності будівель?  

Для комплексної перевірки тепловтрат будинку або квартири важливо знати на скільки ретельно виконані всі будівельні роботи. Не залишилися чи щілини між перекриттям і стінами або між стінами і покрівлею. Чи немає проблем в утепленні. Для виявлення дефектів в герметичності зовнішніх огороджувальних конструкціях призначений Blower door test.

Чому для проведення комплексного енергоаудиту недостаночно одного тепловізора?

- Для проведення якісного тепловізійного обстеження має бути присутня різниця температур + -20 градусів Цельсія і Теплоаудит неможливий в теплу пору року.

- Бувають ситуації коли в безвітряну погоду все добре а у вітряну пору з'являються неприємні протяги. Це пов'язано з нещільністю в стінах або перекриттях. Виявити такі випадки допомагає тест на повітропроникність будівлі. 

Як провидится тест на герметичність?

тест на герметичність будівлі Для проведення тесту застосовується спеціальне обладнання. Так звана аеродверь + набір датчиків і програмних продуктів.  

Ця аеродверь - двері з вентилятором встановлюється в ваш дверний отвір а всі вентиляційні та димові канали щільно закриваються.  

Після включення установки створюється розрядження або надлишковий тиск у приміщенні в 50 Па і в цей же час за допомогою датчиків вимірюється яка кількість повітря потрапляє не контрольовано в будинок. І після всіх вимірювань ми отримуємо ступінь інфільтраційних втрат. Для повністю герметичної конструкції цей показник буде 0 об/год.

Наприклад для пасивного будинку показник n50 < 0.6 об/годину.

А в українських реаліях буває що цей показник більше 7 ...

Під час проведення blow door тесту в (холодну пору року) можна в тепловізор побачити місця витоку тепла або проникнення холоду. У теплу пору року це можна зробити з допомогою димомашини або датчика анемометра.  

Найбільш ефективно проводити дане дослідження до проведення оздоблювальних робіт, в цьому випадку усунення недоліків коштує мінімум коштів.

Дивіться як проводилость blow door test будинку з SIP панелей:

 

тест на повітропроникність будинку

  

Стомость проведения теста на воздухопроницаемость - от 3500 грн.

 Blow door test + тепловизионное обстеження - від 4800 грн.

 

 Прочитати про тепловизионное обстеження і подивитися приклади звітів можна тут: http://akvilonpro.ua/ua/teplovizionnoye-obsledovaniye-Kiev.html

 

 

 

Ми можемо взяти на себе вирішення знайдених проблем або підкажемо як це зробити найбільш ефективно і доступно.

 
Керівник відділу енергоєффектівності

Замовляйте обстеження повітропроникності будівель або квартири за тел: 0975153839, 0503582282

З повагою Павло Бирюкович


Наші дилери
журнал-Коттедж проект Магазин проектов Центр продажи проектов Проект ЮА Мир проектов